Інфрачервоні обігрівачі UFO STAR успішно використовуються не тільки для закритих приміщень різної площі, але і для локального обігріву напіввідкритих та відкритих майданчиків. Обігрівач UFO STAR має надзвичайно швидку тепловіддачу у порівнянні з традиційними системами обігріву, забезпечує економічність та ефективність його використання.
Мінімальний термін експлуатації UFO STAR становить до 10 років.

далі

UFO ATSFI-121 - це сучасний високоякісний венти- лятор, який зможе не тільки охолоджувати Ваше приміщення, але очистити та зволожити повітря.
Кліматична система з «холодною парою» поєднує функції: вентилятора, зволожувача, іонізатора повітря, таймер. Усі функції працюють окремо одна від одної, що надає можливість роботи вентилятора всесезонно. Вентилятор оснащений системою відключення при перегріві.

далі

Вертикальний інфрачервоний обігрівач UFO MICATRONIC, з унікальною технологією від UFO! Ще більш довговічніший! Обігрівач оснащений новою мікатермічною лампою, термін служби якої в 17 разів перевищує термін служби всіх аналогів. Ще безпечніший, має захист від перекидання.

далі

UFO ACC-101 – це чудове рішення для забезпечен- ня ефективного очищення повітря у приміщеннях площею 40 кв.м. Очищувач оснащений багаторівневими системами фільтрації, які дозволяють знищувати шкідливі бактерії, мікроорганізми частинки пилу або тютюнового диму.
Додатково обладнаний функціями: іонизатор, фумігатор.

далі

Інфрачервоний обігрівач UFO City відмінно підходить для приміщень закритого типу. Має високу швидкість нагрівання та буквально відразу після включення, наповнює приміщення теплом. Ідеальне рішення для обігріву приміщення площею до 20 кв.м Крім цього, він також відрізняється економічністю, що робить цю модель дуже ефективною та продуктивною у використанні.
Мінімальний термін експлуатації UFO City становить до 10 років.

далі

Компактний іонізатор ALF AIT/3 призначений для застосування не тільки в житлових кімнатах, але й для автомобілів. Для джерела живлення допускається використання, як побутової розетки з напругою 220 В, так і автомобільного прикурювача на 12 В. Через відсутність у конструкції вентилятора, поширення негативно заряджених іонів відбувається за принципом «іонного вітру», що забезпечує безшумну роботу приладу.

далі

Інфрачервоний обігрівач UFO ECO Mini чудове рішення для обігріву невеликих приміщень. Рекомендована площа становить до 17 кв. м. UFO ECO Mini оснащений трьома лампами. Потужність обігріву можна регулювати від 500 Вт, поступово можна додати ще двічі по 500 Вт. Інфрачервоний обігрівач UFO ECO Mini має захист від перекидання.

далі

ІОчищувач повітря – іонізатор ALF AIT/05 здатний не тільки забезпечити повноцінну іонізацію повітря в приміщеннях площею до 25 м², але й очистити його від шкідливих домішок завдяки вбудованому вугільному та HEPA-фільтру, характеристики якого дозволяють вловлювати частки розміром від 0,3 мкм. Опромінення ультрафіолетової лампи, знищує практично всі види бактерій і мікробів, тому іонізатор виконує ще й функцію дезінфекції.

далі

Обігрівач для ніг UFO – це універсальний пристрій, який здатний подарувати вам комфорт та швидко зігріє ваші ступні. Універсальність обігрівача полягає не тільки в обігріві нижніх кінцівок, а й усього тіла.

далі

Електричні чайники ECO, виготовлені з екологічно чистого матеріалу – кераміки.
За своїми властивостями, кераміка - є органічним та безпечним матеріалом для здоров'я людини. Завдяки кераміці вода довго залишається гарячою після закипання, зберігає свої природні властивості та не містить сторонніх запахів.

далі

Підходить для всіх моделей інфрачервоних обігрі- вачів UFO.
Завдяки ніжці, можливо встановити обігрівач в будь-якому кутку Вашої оселі.
Висота ніжки регулюється за Вашим бажанням.

далі

Це не просто чайник! Це справжній набір для чайної церемонії.
Електрокерамічний чайник об'ємом 1.5л, чайник для заварювання і 4 чашки з блюдечками. Виготовлений з екологічно чистих і нейтральних матеріалів - кераміки. Завдяки кераміці, вода довго залишається гарячою після закипання, зберігає свої натуральні властивості, не містить сторонніх запахів.

далі

Історія компанії UFO

Контакти

Україна
Телефон гарячої лінії UFO 0 800 30 111 0
04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 2А
Tel: +38(044) 502-32-18
www.ufo.net.ua
mail@ufo.net.ua

Історія компанії UFO

Вже більше 20 років компанія «UFO» працює на ринку побутової та промислової техніки та є ексклюзивним представником та імпортером компанії NNR (Туреччина,Стамбул), виробника обігрівачів UFO з 2002 року.

Історія компанії UFO у світі нараховує більш ніж 30 років. Продукція UFO продається у країнах Європи, Америки, Азії. З 2004 р. розпочалась широка експансія компанії на українському ринку.
З’являються перші великі бізнес партнери (Епіцентр, Нова Лінія, Фокстрот). З метою досягнення максимальних бізнес результатів дилерська мережа «UFO» постійно зростає, як кількісно та якісно. Сьогодні нашими партнерами є більш ніж 1000 торгівельних точок/підприємств у всіх регіонах України. Наші мере- жеві партнери: Епіцентр, Нова лінія, ОЛДІ, Фокстрот, COMFY, Ельдорадо, тощо.
Наші основні принципи взаємодії з Партнерами – це орієнтація на довгострокові відносини, засновані на довірі та взаємної вигоді, ефективний інформацій- ний обмін при збереженні комерційної таємниці, взаємне виконання договірних зобов’язань, а також впевненість клієнтів та партнерів у якості продукції компанії та сервісі.

Щороку компанія UFO радує своїх клієнтів новим товаром, розширюючи асортиментний та модельний ряд. У групі товарів літньої кліматичної техніки представлені іонізатори, вентилятори, кліматичні установки. Зимова група товарів представлена лінійкою інфрачервоних обігрівачів, що застосовуються як у побутових, так і в промислових цілях.
Компанія UFO займає лідерські позиції, на сьогодні це 33% на ринку теплотехніки. За останні роки відбувся стрімкий ріст компанії, кожен рік обороти прода- жу продукції збільшуються в 3-4 рази.

Офіційний магазин.
Наш інтернет-магазин кліматичної техніки вже більше 10 років успішно займається продажем продукції торгівельної марки UFO та є ексклюзивним представником на території України.
У нас Ви зможете купити інфрачервоні обігрівачі, вентилятори інші товари компанії UFO за ціною виробника та з високим рівнем обслуговування. Роблячи покупки в нас, Ви можете бути спокійні та впевнені у високій якості обігрівачів UFO та іншої кліматичної техніки цього виробника, тому що продук- ція сертифікована, пройшла усі необхідні випробування, та її якість визнано на світовому рівні.

Наша основна задача не лише продати товар, але ще й кваліфіковано проконсультувати покупця для вірного вибору необхідного йому обігрівача або венти- лятора, в залежності від пори року.
Тому за увесь час роботи на ринку України ми заслужили звання надійного партнера, як для великого бізнесу, так і для звичайного покупця, який стає нашим найкращим другом.

Купуючи у нас інфрачервоний обігрівач UFO, або вентилятор UFO, Ви отримуєте високоякісний, надійний товар на вигідних умовах.