UFO
Рус
ГлавнаяНовостиПрорив у промисловому обігріванні — UFO TYY

Новости

Прорив у промисловому обігріванні — UFO TYY


Компанія “УФО” вже сім років успішно утримує лідерські позиції на ринку інфрачервоного обігрівання і крім того, продовжує розвивати напрямки своєї діяльності. Проривом останніх років є нова розробка від УФО — промисловий інфрачервоний обігрівач UFO TYY. Цей тип світлових обігрівачів розроблений спеціально для використання у промислових, сільськогосподарських та соціально-побутових приміщеннях. Цікаво, що будь-які приміщення з високими стелями, напіввідкриті майданчики, приміщення для ремонтних робіт, СТО, сільськогосподарські ферми, склади, заводи, фабрики — все це місця використання інфрачервоних обігрівачів UFO TYY, і краще за них із завданням обігрівання таких об’єктів не справиться жоден обігрівач. Розробникам вдалося об’єднати в одному приладі високу ефективність та можливості обігрівання великих площ, що було досить важким завданням, адже будь-які аналогові обігрівачі з великою потужністю не завжди виправдовували свої витрати на електроенергію. Сьогодні, завдяки таким моделям із різною потужністю та можливістю температурного регулювання роботи приладу, як UFO TYY, є можливість налаштувати обігрівання приміщень максимально ефективно: враховуючи площу, незважаючи на протяги, встановивши потрібний температурний режим, створивши локальне обігрівання робочої зони, а не всього приміщення. 

Однак UFO має рішення і для нестандартних ситуацій. На замовлення компанія виробить обігрівач будь-якої потужності і розміру. Такий підхід створює можливість розробити ідеально можливу оптимальну систему обігрівання в різноманітних місцях використання. 

Ви запитаєте, як же працюють світлові обігрівачі? UFO TYY випромінюють хвилі середньої довжини, які понад 90% спожитої енергії трансформують в енергію тепла. І головною перевагою є те, що нагрівається не повітря, як у традиційних конвекційних обігрівачів, а безпосередньо навколишні предмети завдяки променям світла. При конвекторному обігріві нагріте тепле повітря піднімається вгору і дуже швидко вивітрюється завдяки протягам і відкритим вікнам. Отже, окрім того, що нагріти приміщення до необхідної температури потребує багато часу, так ще й утримувати приміщення нагрітим дуже важко. А як наслідок, постійні великі витрати на електроенергію. А при обігріві інфрачервоними обігрівачами UFO TYY тепло передається променями світла. І навіть при постійних протягах чи відкритому доступу холодного повітря, в приміщенні утримується необхідна температура. Саме тому обігрівачі TYY працюють на 82% ефективніше порівняно з традиційними системами опалення. В зв`язку з цим, споживання енергії з використанням UFO TYY зменшується на 40-60%, порівняно з іншими системами опалення.

Також одним з головних питань є термін служби інфрачервоного нагрівального елемента UFO, який досягає 10 000 годин. Це досить великий ресурс для обігрівачів такого типу, досягти цього вдалось завдяки тому, що нагрівальний елемент розроблявся у співпраці зі швейцарськими та французькими спеціалістами. Тож за умови правильного догляду обігрівач працюватиме ефективно і довго. 
Прилад швидко вмикається і вимикається, ним легко керувати, не завдає шкоди іншим приладам, меблям та обладнанню, тому місця його використання абсолютно необмежені. Обігрівальний пристрій відповідає міжнародним стандартам стосовно здоров’я людини та роботи електронних приладів.  
Історія компанії UFO в світі нараховує понад 30 років. У 1998 році компанія розробила і запатентувала інфрачервоний обігрівач із спіраллю, що зроблена з унікального сплаву. Водночас було адаптовано цю нову технологію для використання за промисловим та соціально-побутовим призначенням. Сьогодні річний обіг компанії UFO становить понад 90 млн дол. США.