UFO
Рус
ГлавнаяНовостиUFO - цілком земне і тепле

Новости

Минулої зими новонароджені поросята свиновідгодівельного комплексу АТЗТ «Ізмаїл – Наваско» отримали поліпшені умови відгодівлі, ніжачись у комфортних променях принципово нових обігрівачів.

- Восени для трьох боксів, де дорощуються малюки, ми закупили і встановили по 6 промислових UFO TYY невеликої потужності, розташувавши їх безпосередньо над поросятами, - каже головний зоотехнік «Ізмаїл – Наваско» Вадим Кулаксиз. – Дуже задоволені отриманим ефектом. Досі застосовували і електрообігрівачі, й інфрачервоні лампи, але ні перші, ні другі не забезпечували бажаного ефекту. Коли у приміщенні то холодно, то жарко – це не найліпшим чином позначається на здоров’ї та розвитку малюків. А UFO TYY обладнані спеціальними теплореле, по максимуму працюють на обігрів об’єкту, доки не забезпечать потрібну температуру, після чого автоматично вимикаються-вмикаються, підтримуючи її на запрограмованому рівні. Таким чином виключається ще й залежність від людського фактора. Маємо також суттєву економію електроенергії. За зиму ми успішно виходили 4 групи малюків по 120 голів кожна.

Компанія UFO вже сім років успішно утримує лідерські позиції на ринку інфрачервоного обігрівання і продовжує розвивати напрямки своєї діяльності. Її нову розробку, промисловий інфрачервоний обігрівач UFO TYY, вважають технічним проривом останніх років. 

- Цей тип світлових обігрівачів розробили спеціально для використання у промислових, сільськогосподарських та соціально-побутових приміщеннях, - розповідає Сергій Сизоненко, комерційний директор компанії в Україні. - Будь-які приміщення з високими стелями, напіввідкриті майданчики, СТО, сільськогосподарські ферми, склади, заводи, фабрики — все це місця успішного використання інфрачервоних обігрівачів UFO TYY в більшості європейських країн. І краще від них з обігрівом таких об’єктів не впорається жоден обігрівач. Розробникам UFO TYY вдалося об’єднати високу ефективність та можливості обігрівання великих площ, в одному приладі, що було досить важким завданням. Адже будь-які аналогові обігрівачі з великою потужністю рідко виправдовували свої витрати на електроенергію. Завдяки ж моделям UFO TYY із різною потужністю та можливістю температурного регулювання роботи з’явилася можливість налагодити обігрів приміщень будь-яких площ, незважаючи на протяги, створивши локальне обігрівання робочої зони, а не всього приміщення, і встановивши потрібний температурний режим. На замовлення компанія виготовляє обігрівач будь-якої потужності і розміру, допомагає створити оптимальну систему обігрівання в будь-якому місці. 

- Сергію Івановичу, а за яким принципом працюють світлові обігрівачі? 

- UFO TYY випромінюють хвилі середньої довжини, які понад 90% спожитої енергії трансформують в енергію тепла. При цьому промені світла нагрівають не повітря, як у традиційних конвекційних обігрівачів, а безпосередньо навколишні предмети. При конвекційному обігріві тепле повітря піднімається вгору і швидко вивітрюється протягам при відкритих вікнах. Нагріти приміщення таким чином вдається нескоро, підтримувати її на належному рівні важко, тому витрати на електроенергію великі. Обігрів же інфрачервоними UFO TYY не завадить утримувати необхідну температуру в приміщенні навіть незважаючи на відкритий доступ холодного повітря. Тому обігрівачі TYY на 82% ефективніші: порівняно з традиційними системами опалення споживання енергії з використанням UFO TYY зменшується на 40-60%.

Термін служби інфрачервоного нагрівального елемента UFO - 10 000 годин. Досягти таких вигідних показників вдалось завдяки співпраці швейцарських та французьких спеціалістів, за участю яких розроблявся нагрівальний елемент.
 За відгуками українських користувачів прилад швидко вмикається і вимикається, ним легко керувати, він не завдає шкоди іншим приладам, меблям та обладнанню, тому використовувати його можна в будь-якому місці. Обігрівач UFO TYY відповідає міжнародним стандартам щодо здоров’я людини та роботи електронних приладів.  

Довідка 
Продукція компанії UFO відома європейським і світовим споживачам вже понад 30 років. У 1998 році компанія розробила і запатентувала інфрачервоний обігрівач зі спіраллю, виготовленою з унікального сплаву. Нову технологію було адаптовано для використання за промисловим та соціально-побутовим призначенням. На сьогодні річний обіг компанії UFO становить понад 90 млн дол. США.


Google AJAX Language API - Basic Translation